Başkanımız Sayın Coşkun Ünal’dan açıklamalar.(03.11.2021)

Başkanımız Sayın Coşkun Ünal’dan açıklamalar.(03.11.2021)

''KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKANININ AĞZINA YALAN YUVA YAPMIŞ!!!''

Katıldığı bir televizyon programında yine aldığı talimat doğrultusunda Ankara’mızın Şehrül Emini Mansur Yavaş hakkında bir çok asılsız iftiralarda bulunmaya devam etti.

Sevgili Kızılcahamam Belediye Başkanı;

-Büyükşehir Belediyesi veterineri görevden almadı!!!
Hayvan hakları derneği ve Hayvanseverlerin Tarım Orman Bakanlığına Veteriner bey hakkındaki yoğun şikayetleri üzerine işletmesi Kızılcahamam Belediyesine, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesine ait olan mezbahanedeki maaşını kendi verdiği Veterinerin yerini değiştirdi. Kızılcahamam’daki Veteriner Ankara’ya çekildi yerine Ankara’dan başka bir Veteriner gönderildi.
Kesim parasını senin aldığın ve senin para kazandığın bir işletmede çalışan Veterinerin maaşını neden Büyükşehir versin?

-Büyükşehir Belediyesi Kızılcahamam’ımızda modern bir Et entegre tesisi ihtiyacı olduğunu biliyor ve bu konuda öncelikle arsa satın alarak ilk adımını attı ve inşallah kısa sürede modern bir et entegre tesisini Kızılcahamam’ımıza kazandıracak.
Bu arada geçen süre zarfında eğer isteseydi Mezbahaneyi Kızılcahamam Belediyesine iz bedeli karşılığında vermezdi. Zaten aktif halde çalışan ruhsatlı mezbahaneyi ya kendi şirketlerinden biri ile çalıştırır ya da nemelazım der kapatırdı. Size iyilik yapma hatasında bulunarak protokol ile sizin burayı çalıştırmanızı ve para kazanmanızı sağladı.

-Sizi makamınızda ziyareti ile onore ederek Kızılcahamam’ımıza neler yapabiliriz konusunda fikir almak istedi ama sizden tek bir tane bile bir öneri gelmedi. Siz hiç bir talepte bulunmadınız. Çünkü siz kendi iradenizle hareket etme şansına sahip değilsiniz. Eğer bir talepte bulunur, Kızılcahamam’ımız bu işten Büyükşehir Belediyesi sayesinde fayda görürse Mansur Başkan puan kazanır ve tabiiki bu konuda sizin ağababalarınızı rahatsız eder!!! Ve siz sıkıntıya girersiniz…

-Ankara Büyükşehir Belediyesi Kızılcahamam’ımızdaki görev sahalarında üzerine düşen görevi kısım amirleri ve çalışanlarının büyük özverisi ile görevlerini eksiksiz yerine getirmek için gece gündüz çalışmaktadır.

-Aski
-Fen işleri
-Anfa Park Bahçe
-Anfa Güvenlik
-Sosyal Hizmetler
-Mezarlık Hizmetleri
-İtfaiye
-EGO
-Gençlik Merkezi
-Belmek kursları;

Pandemiye rağmen çok üstün gayretler ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir ve bu başarılı çalışmalar Halkımız tarafından taktir ile karşılanmaktadır.

-Attığınız çamur ve iftiralar sizi yalan makinası haline büründürmekte, utanma duygunuzun olmadığı görüntüsünü verdirmektedir… 

-Ankara Büyükşehir Belediyesi gece gündüz çalışarak üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirerek sizleri utandıracaktır. 

Size rağmen Kızılcahamam’ımız en iyi ve doğru hizmeti alacaktır.
Güneş balçıkla sıvanmaz…

#DoğruDuvarYıkılmaz